fbpx

Евакуація з Одеси до Німеччини/Регенсбурга

(на 26.04.22)

Існує два основних способи у Space-Eye, щоб дістатися з Одеси до Німеччини. Немає фіксованого часу та місця відправлення, оскільки це організовується за необхідністю. За посиланням Ви можете подивитися декілька відео, на яких біженці розповідають, як біла організована подорож та як вони були прийняті в Регенсбурзі (Баварія), в місті-побратимі Одеси: https://space-eye.org/information

Допомога в організації маршруту евакуації: kontakt@space-eye.org; +49 15110372290

  1. Через Ужгород:

Якщо хтось хоче приїхати до Німеччини через Ужгород, ми зв’язуємось з нашою контактною особою (Ксенія: +380960284326), яка знаходиться в Одесі, щоб разом організувати поїздку до Ужгорода. З Ужгорода ми пропонуємо автобусні поїздки до Регенсбурга. Контактна особа, щоб дістатися з Одеси до Ужгорода поїздом – Денкан Віталій (+380 67 75837770).

Адреса лагеря в Ужгороді:

ул. Верховинская, 36 ;

https://maps.app.goo.gl/2uaZzWkUmV5H8rd88

  1. Через Кишинів, Молдавія:

З центрального автовокзалу Одеси їдуть автобуси до Кишинева. Контактним пунктом у Кишиневі є церква «Нове життя». Там є спальні місця на 45 осіб. Звідти автобуси Space-Eye їдуть до Регенсбурга. Ті, які їдуть самостійно до Кишинева, повинні заздалегідь повідомити про свій приїзд Кирила Бондаренка (тел.: +380 93 410 0655). Без попереднього повідомлення Вас не можуть прийняти до лагерю. Людям, які мають проблеми з тим, щоб самостійно дістатися до Кишинева, також слід звертатися до Кирила Бондаренка.

Адреса в Кишиневі:

Церква «Нове життя» (New Life Church)

+373 786 93 291

https://goo.gl/maps/rEgWg2nxbwJEnNWL8#

Після прибуття до Регенсбурга людей розміщують і доглядають у готелях Регенсбурга або його околиць. Існує біржа житлових приміщень для середнього та довгострокового проживання, де об’єднуються запити та пропозиції стосовно житла ( https://space-eye.org/ukraine ). Схожа біржа для оголошень про роботу для українців (https://www.unternehmer-patenschaften.de/).